wtorek, 29 września 2015

"Pukawka" - nowa kawiarnia w Zawierciu

Dziś, 29 września, mamy Międzynarodowy Dzień Kawy. Miłośników tego napoju z pewnością ucieszy fakt, że kilka dni temu otworzono w Zawierciu nową kawiarnię o intrygującej nazwie "Pukawka".
Jest to miejsce, jakiego jeszcze w naszym mieście nie było. Lokal wyróżnia się ciekawym wystrojem i możliwością wypicia kawy parzonej w profesjonalny i różnorodny sposób. Ponadto można skosztować też pysznych deserów i przekąsek. Możemy zjeść tam również śniadanie lub spróbować lodów. Kawiarnia ta mieści się na ulicy Niedziałkowskiego 27/3 (w jednym z czerwonych bloków opodal Biedronki)

Pojawia się nam więc nowe miejsce spotkań. To lokal, który warto sprawdzić, bo przecież dobrze jest wspierać wszystkie takie nowe inicjatywy w Zawierciu.

fot. fanpage Pukawka

1 komentarz:

  1. Super kawiarnia! Wspaniały wystrój,przepyszne przekąski, desery no i kawa kawusia:-) Nie można nie wspomnieć o miłych młodych ludziach tutaj pracujących. Gratuluję.Tak trzymać!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/