niedziela, 27 września 2015

Pobiegli po serce Jurajskiego Zbója

Dziś odbyła się wielka charytatywna impreza w naszym mieście. "Bieg po Serce Jurajskiego Zbója" - bo o tym wydarzeniu mowa - przyciągnął tłumy mieszkańców. Wystartowało aż 214 uczestników. To o kilkanaście osób więcej niż w poprzedniej edycji. Całej imprezie towarzyszyła świetna atmosfera. Najwytrwalsi biegacze pokonali blisko ponad 30 okrążeń! (każde okrążenie miało ok. 800 metrów) Jednak najbardziej tutaj liczyły się chęci i poświęcenie w szczytnym celu, więc każde okrążenie dla każdego było już zwycięstwem. 

W tym roku zawiercianie biegali dla Oliwiera Pelona. Informacje o tym, ile udało się zebrać pieniędzy dzięki imprezie, poznamy w ciągu najbliższych dni. Tymczasem zobaczcie zdjęcia!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/