niedziela, 13 września 2015

Brain Connect wydaje nową płytę

Zawierciańska formacja - Brain Connect wydaje swoją pierwszą płytę! Oficjalna premiera płyty, która nosi tytuł „Think Different” już 21 września. 

Nadchodzący pełnowymiarowy album Brain Connect trafi do dobrych salonów muzycznych oraz sprzedaży cyfrowej już 21 września. Na kanale zespołu na YouTube zespołu można zapoznać się z fragmentami płyty, dostępne są pod adresem: www.youtube.com/user/TheBrainConnect

Na albumie znalazło się osiem utworów. Zgodnie z tytułem, każdy jest „przemyślany inaczej” i łączy odmienne muzyczne bieguny oraz części urojone w realną całość. Scalając indywidualne cechy i upodobania, finalnie stanowi dźwiękową, melodyjną, wielobarwną opowieść. 

Płytę w przedsprzedaży można nabyć już tutaj.

2 komentarze:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/