poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Palą się hale magazynowe na Przyjaźni! (FOTO)

Po godzinie 18 na terenach przemysłowych w okolicach dawnej przędzalni bawełny wybuchł gigantyczny pożar. Relacja na żywo na fan page OtoZawiercie.pl na facebooku.

Sytuacja na miejscu jest dramatyczna. Płoną hale produkcyjno-magazynowe, gdzie mieszczą się poszczególne firmy. Wiadomo, że pali się m.in papiernia i fabryka zniczy. Panuje wielki zamęt. Ludzie przybywają na miejsce zdarzenia i są załamani, bo palą się przecież ich miejsca pracy. W akcji biorą udział jednostki z całego powiatu. Nie wiadomo nic o osobach poszkodowanych, ale na teren akcji przyjechały karetki. Na miejscu są ogólnopolskie media, przybył również prezydent miasta. Akcja gaśnicza prawdopodobnie potrwa jeszcze przynajmniej kilka godzin, bo ogień wciąż się rozprzestrzenia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/