czwartek, 20 sierpnia 2015

II Otwarte Mistrzostwa Szachowe Zawiercia

5 września w Zawierciu na Hali przy ul. Blanowskiej odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Szachowe.  Zawody mają charakter ogólnopolski oraz ogólnodostępny dla wszystkich chętnych.

Turniej szachowy rozgrywany będzie aż w 4 różnych grupach wiekowych, 'Open A - dla każdego', 'Open B - do lat 15', 'Open C - do lat 11' oraz 'Open D - do lat 8'. Dla najlepszych zawodników w każdej klasyfikacji przygotowane są puchary, medale oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Organizatorzy zapewniają cały sprzęt szachowy dla wszystkich uczestników. Wpisowe do turnieju to tylko 5 zł, a dla mieszkańców Zawiercia udział jest bezpłatny. Start imprezy o godzinie 10:00.  
- Jako organizatorzy mistrzostw liczymy w szczególności na duże zainteresowanie wśród uczestników z całego powiatu zawierciańskiego. - zapowiada Martin Surman, organizator przedsięwzięcia.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/