sobota, 29 sierpnia 2015

Ciężka walka znów zakończyła się porażką - drugi mecz

Po wczorajszej przegranej Polki weszły dziś na boisko zmotywowane i gotowe do ciężkiej walki. Choć na początku pierwszego seta nie szło im zbyt dobrze, to mniej więcej w połowie przystąpiły do ataku starając się zmniejszać straty do przeciwnika. Niestety na koniec Węgierki nie dały za wygraną i pierwszy set zakończył się przegraną drużyny Polski 19:25. Podczas drugiego seta emocji było jeszcze więcej. Nasza reprezentacja ostro zaczęła kolejną część spotkania i w pewnym momencie prowadziła przewagą dziesięciu punktów! Podczas piłki setowej kibice na całej hali i głośno dopingowali naszych. Polki zwyciężyły w drugim secie wynikiem 25:15. Niestety podczas dwóch kolejnych setów było już tylko gorzej. Gra naszych siatkarek pozostawiała wiele do życzenia, przegrały kolejne sety 13:25 i 18:25. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:3.
Po dzisiejszym mecz polska reprezentacja odpadła z rozgrywek Ligi Europejskiej. Zakończyła swoją grę na piątej z sześciu pozycji w tabeli.