czwartek, 16 lipca 2015

Warsztaty filmowe dla młodzieży w Zawierciu!

W dniach od 17 do 21 sierpnia 2015 w Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum" odbywać będą się warsztaty produkcji filmu fabularnego pod hasłem „Robimy film!

W zajęciach wziąć może udział 20 uczestników w wieku od 9 do 14 lat. Dzięki temu młodzi filmowcy uzyskają umiejętności organizacji planu zdjęciowego, realizacji zdjęć, wykonywania dekoracji i kostiumów. Nadrzędnym celem będzie budowanie umiejętności społecznych, zwłaszcza współpracy w zespole dla osiągnięcia wspólnego celu. 

Organizatorzy zakładają 5 dni pracy w godzinach 9:00 - 13:00, piątego dnia premiera filmu około godz. 16.00. Liczba miejsc uczestników warsztatów ograniczona. Informacje i zapisy pod numerem: 530 553 535 
Projekt organizowany we współpracy PISF.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/