środa, 22 lipca 2015

Tour de Pologne coraz bliżej [SPECJALNY SERWIS]

Już 4 sierpnia z Zawiercia wystartuje trzeci etap 72. Tour de Pologne. Będzie to wielkie sportowe święto dla mieszkańców miasta a także dodatkowa atrakcja z racji obchodów stulecia nadania praw miejskich. 

W dniu wyścigu specjalnie dla zawiercian przygotowane zostanie miasteczko startowe. Będzie tam czekać sporo atrakcji. Organizatorzy polecają kibicowanie w biało czerwonych barwach, odnośnie tego będzie też szykowany konkurs. Impreza rozpocznie się już od godziny 10:00. Start honorowy, czyli runda ulicami: Leśną, Sikorskiego, 3 Maja, Kościuszki, Leśną i Wojska Polskiego odbędzie się o godzinie 14:40, a pięć minut po tym start ostry, czyli oficjalny wyścig w kierunku Katowic. Szczegółowy program godzinowy jest tutaj.

Tour de Pologne to również utrudnienia drogowe. Trzeba liczyć się z tym, że w tym dniu trudno będzie przejechać przez miasto. W tej sprawie Urząd Miejski wydał ogłoszenie, z którym można zapoznać się tutaj.

W ramach TdP, na OtoZawiercie.pl uruchomiony zostanie specjalny serwis informacyjny, gdzie dostarczane będą wszelkie informacje odnośnie imprezy.

Nie pozostaje nic innego jak zaprosić mieszkańców na to wyjątkowe święto sportu w Zawierciu. Trzeba pamiętać, że będzie to wielka promocja miasta a także wielka atrakcja na to stulecie dla wszystkich zawiercian. ANIMACJA TRASY 3 ETAPU:
 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/