środa, 29 lipca 2015

Pomysł na weekend? Poland Trophy Extra

Już niedługo, bo w najbliższy weekend odbędą się kolejne Poland Trophy Extra czyli zawody przeprawowe.

Wakacyjna edycja Poland Trophy jak zwykle odbędzie się na terenach Jury Krakowsko - Częstochowskiej: w starych kamieniołomach w Ogrodzieńcu, Wysokiej i Niegowonicach. Formuła rajdu będzie typowo przeprawowa. Jednym zdaniem - podziwiać będzie można doświadczonych kierowców w akcji w trudnym terenie.

W piątkowe popołudnie odbędzie się widowiskowy prolog w formie odcinka specjalnego dla wszystkich klas i potrwa do późnego wieczoru. Od sobotniego poranka zacznie się etapu dzienny, który potrwa do godzin późno popołudniowych. Całość rywalizacji zakończy oficjalne podsumowanie, wręczenie nagród oraz pucharów. Wieczorem dla uczestników przyszykowano zabawę która zwieńczy całe wydarzenie.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/