piątek, 12 czerwca 2015

Poszukują trębaczy, puzonistów i waltornistów

W związku z obchodami Roku 100-lecia Zawiercia, Urząd Miejski poszukuje trębaczy, puzonistów i waltornistów, którzy zechcą wpisać się swoimi umiejętnościami w te wyjątkowe obchody. 

Muzycy, którzy zechcą wykonać specjalnie skomponowane na tę okazję „Fanfary dla Zawiercia” proszeni są o kontakt z naczelnikiem Wydziału Upowszechniania Kultury, Rekreacji i Turystyki Grażyną Ferdyn – e-mail: g.ferdyn@zawiercie.eu tel. kom. 500 114 057. 

 „Fanfary dla Zawiercia” wykonywane będą m.in. w momencie wprowadzania sztandarów, przy składaniu kwiatów przy pomnikach, przy nadawaniu tytułu „Zasłużony dla miasta Zawiercie”, a także przy okazji uroczystej sesji Rady Miejskiej i innych wydarzeniach organizowanych w szczególnym okresie „Wielkich Urodzin Miasta”, tj. od 1-5 lipca 2015 r.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/