środa, 17 czerwca 2015

Kreatywne wakacje w Zawierciu

Pracownia Plastyczna "TuArt" w Zawierciu organizuje w te wakacje warsztaty plastyczne dla dzieci pod nazwą "Kreatywne wakacje". Będą to zajęcia z rysunku i malarstwa, konstruktorskie, rzeźbiarskie, kulinarne, rękodzieło i wiele innych atrakcji. Wszystko to przeplatane historią sztuki, ekologią i dobrą muzyką.

- „TuArt” to miejsce, w którym odbywają się zajęcia dla każdego kto ma potrzebę twórczej aktywności. To warsztaty z różnych dziedzin sztuki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Mają one na celu integrację środowiska artystycznego w mieście. Naukę można rozpocząć w każdym momencie. Pracownia zapewnia profesjonalne wyposażenie, materiały plastyczne, różnorodne techniki i mnóstwo ciekawych tematów zajęć. - mówi szefowa pracowni, Katarzyna Iłiszyn. - W lato zapraszamy dzieciaki na twórcze warsztaty pełne niespodzianek i dobrej zabawy! - zachęca.

W ramach akcji "Kreatywne Wakacje z TuArt" odbędą się dwa turnusy: 20-24 lipca i 24-28 sierpnia. Zajęcia będą trwały od godziny 10.00 do 14.00. Więcej informacji można uzyskać na stronie pracowniatuart.blogspot.com lub też dzwonić pod numer 603 432 735.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/