środa, 20 maja 2015

Zawody Speedcubing'owe - 100 osób będzie układać kostkę rubika!

W najbliższą sobotę i niedzielę 23 - 24 maja 2015 na Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu odbędą się zawody w Speedcubingu, czyli w szybkim układaniu kostki rubika

Ponad 100 zawodników z kraju i zagranicy zmagać się będzie w 11 konkurencjach. Od klasycznej kostki 3x3x3, przez układanie jedną ręką, bez patrzenia, stopami po układanie kostek różnych rozmiarów czy kształtów. 
Szczegółowy harmonogram godzinowy dostępny jest TUTAJ. W sobotę zmagania rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają cały dzień aż do godziny 19:00. Natomiast w niedzielę odbędą się emocjonujące finały, od 8:00 do 17:00 (od 11 najciekawsze). Wielki finał głównej konkurencji - 3x3x3 - odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:50.

Warto przyjść i zobaczyć. Będzie to z pewnością bardzo ciekawe wydarzenie. Jest to też okazja do zobaczenia mistrzów w układaniu kostki rubika, którzy potrafią zrobić to w zaledwie kilka sekund!


Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal OtoZawiercie.pl0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/