czwartek, 14 maja 2015

Osiedlowy festyn w Kromołowie już w niedzielę

W niedzielę 17 maja br. w Kromołowie przy ulicy Nowej, w okolicy osiedla odbędzie się rodzinny festyn pod nazwą "Dzień Sąsiada".Festyn będzie odbywał się w godzinach 11:00 - 17:00. Zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Będą to m.in konkursy sprawnościowe takie jak przeciąganie liny, rzut do celu i konkurs limbo. Oprócz tego specjalnie z myślą o najmłodszych bezpłatnie będzie można pobawić się na "dmuchańcach", wziąć udział w konkursie karaoke oraz odbędzie się też malowanie twarzy. Ponadto można będzie skosztować kiełbasek prosto z grilla. Wydarzenie zwieńczy występ iluzjonisty Sebastiana Grabowskiego.

Celem imprezy jest integracja mieszkańców nowego osiedla. Przedsięwzięcie organizowane jest przez MOPS i ZGM. Współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/