poniedziałek, 11 maja 2015

Klub Let's Rock zorganizował potańcówkę na fontannie

W piątek wieczorem mieszkańcy przechadzający się w okolicach centrum mogli zauważyć coś ciekawego, co działo się przy fontannie miejskiej. Klub miłośników tańca swingowego "Let's Rock" w Zawierciu zorganizował bowiem specjalną potańcówkę w rytmach swingowych. Z głośników brzmiała energiczna muzyka, a wokół panowała miła atmosfera. Pokazy taneczne można było podziwiać aż do późnego wieczora.
Let's Rock to otwarta grupa ludzi, dla których muzyka i taniec to sposób na spędzenie wolnego czasu oraz wielka pasja. Klub działa już kilka lat przy Miejskim Ośrodku Kultury. Często organizowane są imprezy w rytmach swingowych na przykład w Ambasada Pub. Zobaczcie zdjęcia z piątkowej potańcówki.

 


fot. fan page klubu

1 komentarz:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/