wtorek, 26 maja 2015

Będzie protest pod cyrkiem w Zawierciu

Działacze Fundacji Viva w Zawierciu organizują w najbliższy piątek protest obok Cyrku Arlekin w Zawierciu. Pragną dzięki temu zwrócić uwagę społeczeństwa na problem wykorzystywania zwierząt w cyrku.  

- Fundacja Viva Zawiercie stanowczo sprzeciwia się wykorzystywaniu zwierząt w cyrkach. Są one wielokrotnie poniżane, poddawane brutalnej tresurze i często żyjące w urągających warunkach. Padają po prostu ofiarami taniej rozrywki dla ludzi. Chcesz aby Twoje dziecko odnosiło się z szacunkiem i empatią do zwierząt? Nie zabieraj go do cyrku! Przyjdź i zaprotestuj razem z nami! - zapowiada fundacja.

Protest odbędzie się 29 maja o godzinie 17 pod cyrkiem Arlekin w Zawierciu przy ulicy Żabiej. 

Fundacja Viva jest organizatorem wielu akcji mających na celu zwrócić uwagę na los zwierząt. W zeszłym roku zorganizowali między innymi protest na fontannie przeciwko trzymaniu psów na łańcuchu czy też Zawierciańską Wegańską Kuchnię Społeczną.

Materiały Fundacji Viva

1 komentarz:

  1. ludzie tez sa ponizani i jebia za grosze tym sie fundacja nie zajmuje ino zwierzatkami

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/