sobota, 16 maja 2015

4 Jura Moto Show - wielka impreza już niedługo

31 maja w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej koło Zawiercia odbędzie się „4 Jura Moto Show”. To coroczny zlot miłośników tuningowanych i zabytkowych aut okraszony wieloma atrakcjami.

Impreza rozpocznie się o godzinie 10 w ramach obchodów 100-lecia Zawiercia zlotem aut pod Miejskim Ośrodkiem Kultury i rozpocznie swój przejazd o godzinie 10:30 głównymi ulicami miasta: Leśna, Piłsudskiego, Kościuszki, 3 Maja, Paderewskiego i potem do hotelu.

Podczas imprezy odbędą się liczne konkursy dla właścicieli aut i uczestników zlotu. Przygotowano również wiele atrakcji takich jak m.in "Alko slalom" czyli zajęcia z policją. Jak co roku przewidziane są dwie sceny: Scena Główna – dla uczestników zlotu oraz Scena Kids w ramach Pikniku Rodzinnego na Dzień Dziecka. Na scenie kids będzie można uczestniczyć w licznych konkursach i zajęciach plastycznych, które przygotowała Szkoła Medyczna z Zawiercia oraz Pracownia Plastyczna Tu ART.  Przez cały dzień będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla Oliwera Pelona, a wychowanki z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich z Zawiercia przygotowują specjalny kiermasz z własnoręcznymi wyrobami (torebki, pluszaki, poduchy, fartuszki).

Wydarzenie zwieńczy występ hip hopowy oraz koncert zespołu Toxyna.

To tylko część atrakcji, które organizatorzy szykują na to wydarzenie. Będzie się działo!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/