wtorek, 28 kwietnia 2015

Tour de Pologne już oficjalnie w Zawierciu

Tour de Pologne w Zawierciu już przesądzone! Oficjalnie możemy mówić, że ta największa impreza kolarska w kraju będzie miała miejsce również w Zawierciu.
W czwartek w Urzędzie Miejskim w Zawierciu oficjalnie zostanie podpisana umowa między Prezydentem Witoldem Grimem, a Dyrektorem TdP Czesławem Langiem.

Trzeci etap największego kolarskiego wyścigu w Polsce wystartuje 4 sierpnia br. w Zawierciu. Trasa wyścigu będzie biegła m.in. przez Piekary Śląskie i Chorzów, a kolarze finiszować będą w Katowicach. Miasteczko startowe zostanie zorganizowane na placu przed Miejskim Ośrodkiem Kultury „Centrum” w rejonie ulic Piastowskiej oraz Żwirki i Wigury. Trzecie etap rozpocznie runda honorowa, która wystartuje ze skrzyżowania ulic Sienkiewicza i Leśnej. Kolarze przejadą również ulicami: Sikorskiego, 3 Maja, Kościuszki do ronda im. Wiesława Ochmana, następnie ulicą Piłsudskiego do ronda na Żabkach, by ponownie wjechać w ul. Leśną, gdzie wystartuje wyścig pokonując tę samą rundę. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/