czwartek, 30 kwietnia 2015

Podpisano umowę na Tour de Pologne!

Dziś w Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja prasowa z udziałem Dyrektora Tour de Pologne, Czesława Langa i Prezydenta Miasta Witolda Grima. Podczas spotkania oficjalnie podpisano umowę dotyczącą TdP. Dzięki temu Zawiercie zyskało oficjalnie status miasta współorganizatora tej imprezy. 
W czasie konferencji Marek Sokołowski, pełnomocnik prezydenta ds. sportu, zaprezentował trasę przejazdu kolarzy w centrum miasta. Pokazano również materiały promujące imprezę. Dyrektor TdP i Prezydent odpowiadali wspólnie na różne pytania dziennikarzy, udzielali wywiadów. 
- Poprzez Tour de Pologne chcemy promować Polskę i pokazywać piękne zakątki kraju. Uważam, że Zawiercie jest takim miastem, które warto pokazać. Będzie to też na pewno duża promocja dla miasta. Dla nas, jako dla organizatorów, ważne było, by ująć Zawiercie na mapie trasy. - powiedział w wywiadzie Czesław Lang.

Przypomnijmy, w Zawierciu wystartuje 3 etap wyścigu, we wtorek, 4 sierpnia. Trasa etapu będzie biegła m.in. przez Piekary Śląskie i Chorzów, a kolarze finiszować będą w Katowicach.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/