czwartek, 30 kwietnia 2015

Ostatni dzień rozliczania PITów - problemy mieszkańców

Od kilku dni w Urzędzie Skarbowym w Zawierciu mają miejsce wielkie kolejki. Dziś, w czwartek 30 kwietnia mija ostateczny termin rozliczania PIT-ów.
Przez ostatnie kilka dni urząd jest wyjątkowo czynny dłużej czyli od godz. 7 do 18. To jednak nie do końca rozwiązuje problem kolejek. Co więcej, pojawia się kolejna trudność. Petenci mają problem z zaparkowaniem samochodu w okolicach US. To przez zamknięcie parkingu przy Miejskim Ośrodku Kultury. Teren jest przygotowywany na koncerty plenerowe podczas Zawierciańskiej Majówki.
- "To jakaś paranoja, jakby nie można było szykować parkingu na majówkę po południu." - zauważa mieszkaniec Zawiercia, który zdecydował się powiadomić portal o tym problemie.
Kierowcy muszą zachować ostrożność przejeżdżając przez ulicę Leśną. Samochody stają wzdłuż ulicy, lub często też prawie na samej jezdni.

Więc jeśli jeszcze dziś macie zamiar rozliczyć PIT, musicie liczyć się ze sporymi trudnościami.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/