poniedziałek, 30 marca 2015

"Podaj łapę zwierzakowi" - nowa akcja JPT

Grupa fotograficzna Jurassic Photo Team rozpoczęła ostatnio wielką akcję społeczną pod nazwą "Podaj łapę zwierzakowi". Inicjatywa ma propagować adopcję zwierząt ze schroniska. Przewodnie hasło całej akcji to "Nie kupuj, adoptuj".
Dotychczas udział w akcji wzięli: członkowie zespołu Rootzmans, raper Pietro BeiPe, Krystian Nowak z Viretu Zawiercie, instruktorka nordic walking Tatiana Galińska, dziennikarska Polskiego Radia Gabriela Kaczyńska, przedstawicielka świata mody Matylda Bojda oraz finalistka Miss Polski Sandra Jędruszek.
Zdjęcia wykonywali Magdalena Tarach-Haładyń, Łukasz Jungto, Grzegorz Maciąg i Jacek Pałucha.

W późniejszym czasie odbędzie się wystawa tych fotografii w Bistro Mojego Brata i w Hotelu Fajkier. Zdjęcia zostaną wykorzystane też w mediach i na plakatach.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/