wtorek, 17 marca 2015

"Pierwsza pomoc - to dziecinnie proste" - akcja WOŚP na zawierciańskim dworcu

Już jutro, w środę 18 marca na dworcu PKP w Zawierciu odbędą się pokazy pierwszej pomocy. Akcja będzie prowadzona na 10 dworcach w całym kraju. Nasze miasto znalazło się właśnie w gronie tych miast.

W tym dniu od godziny 10 do godziny 14 każdy przechodzień będzie mógł za darmo nauczyć się pierwszej pomocy. Szkolić będą dzieci z Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej w Zawierciu, które biorą udział w Programie Edukacyjnym „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Wspierać ich będą wykwalifikowani Instruktorzy Programu.

"Pierwsza Pomoc – to dziecinnie proste" będzie kolejną ogólnopolską akcją Fundacji WOŚP związaną z nauką pierwszej pomocy po Światowym Dniu Pierwszej Pomocy oraz biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/