poniedziałek, 9 marca 2015

Nowe nazwy ulic: Technologiczna i Inwestycyjna

Nowe ulice w Zawierciu zostaną wkrótce oficjalnie nazwane.
W dniach od 9 do 15 marca br. przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne w sprawie nadania nazw nowym ulicom znajdującym się na osiedlu Marciszów, w Strefie Aktywności Gospodarczej.

Chodzi o tzw. zachodnią obwodnicę miasta biegnącą z Marciszowa przez SAG do ulicy Podmiejskiej oraz o ulicę która prowadzi od obwodnicy do nowo-powstałego Zawierciańskiego Parku Przemysłowo - Technologicznego (ulice zaznaczone na grafice). 
Ta pierwsza będzie nosić nazwę ulica Inwestycyjna (nazwa nie bez powodu, ulica prowadzi przecież przez tereny inwestycyjne SAG), a druga, ta prowadząca do parku, będzie nazywać się ulica Technologiczna (tutaj nazwa ulicy związana jest z parkiem - przemysłowo - technologicznym).

Co sądzicie o tych nazwach? Pasują czy też nie?


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/