czwartek, 5 marca 2015

Konkursy na 100-lecie

W ostatnim czasie ogłoszono trzy konkursy związane ze 100-leciem naszego miasta.

1. Urząd Miejski, TMZZ, SP nr 8 oraz Biblioteka Publiczna zapraszają do udziału w konkursie „Opowiem Wam o Swoim Zawierciu”.
Celem konkursu jest prezentacja Zawiercia w prozie i poezji, uczczenie setnej rocznicy uzyskania przez Zawiercie praw miejskich, rozwijanie wrażliwości, zdolności oraz zainteresowań literackich, kreatywności.
WIĘCEJ

2. Prezydent Miasta Zawiercie z okazji 100-lecia nadania praw miejskiej naszemu miastu ogłasił konkurs filmowy „Zawiercie – 24 h”.
Do konkursu można zgłaszać filmy oryginalne w formie i treści ujęcia tematu, ukazujące Zawiercie i tą ziemię w ciekawy, autorski i osobisty sposób. Zgłoszone do konkursu etiudy filmowe zaprezentowane zostaną we wrześniu 2015 r.
WIĘCEJ

3. Ogłoszono rówenież na sygnał dźwiękowy, którym rozpoczynać będziemy najważniejsze uroczystości miasta pn.  
"Fanfary dla Zawiercia" to Konkurs na utwór fanfarowy dla uczczenia 100-lecia nadania Zawierciu praw miejskich.
WIĘCEJ

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/