czwartek, 5 marca 2015

Kabaret Młodych Panów w Zawierciu!

Kabaret Młodych Panów wraz z Agencją Artystyczna Joanna serdecznie zapraszają Państwa na swój nowy program.
Występ odbędzie się 27 marca 2015 r. o godz. 20:00 na hali widowiskowo-sportowej OSiR II przy ulicy Blanowskiej 40. 
Program „10/10, czyli urodziny!” to porcja wykwintnych skeczy, przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń, ze szczyptą ironii. Z pewnością wszystkie dania zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W kabaretowej kuchni wykorzystane zostaną tylko naturalne produkty, bez konserwantów. W menu nie przewidziano odgrzewanych kotletów! Pikanterii potrawom doda świeżo mielony żart, a nie taki z dowcipnej torebki... Widzowie, ze śmiechu będą ugotowani. 

Czas trwania programu to około 100 minut. Cena biletu to 55 zł. Indywidualnie bilety można nabyć w Biurze OSiR przy ul. Moniuszki 10 (I piętro), w Hali OSiR II przy ul. Blanowskiej 40 lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe są przyjmowane pod numerem (41) 361 80 47. 

Ilość miejsc ograniczona!


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/