poniedziałek, 23 marca 2015

CCC jednym z najemców Marcredo Center

Jak informuje Portal PropertyNews.pl, znana marka CCC będzie jednym z najemców Marcredo Center Zawiercie. 

CCC to sieć sklepów, która posiada szeroki wybór obuwia. Jest liderem polskiego rynku w sprzedaży detalicznej obuwia i jego największym producentem w Polsce.

Deweloper obiektu Marcredo Center, elbfonds Development, podpisał umowę na wynajem lokalu o powierzchni 687 mkw dla CCC. W transakcji doradzała firma Cushman&Wakefield odpowiedzialna za komercjalizację galerii.


--- Edytowano 2016 - Galeria Handlowa Marcerdo Center została przesunięta w planach i nie wiadomo, czy powstanie. ---

2 komentarze:

  1. Jak na razie nie postawili jeszcze ani jednej cegły, więc nie ma się co ekscytować...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Fakt, wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli Wirtualną Galerię. Z tego co wiem nie ma wystarczającej liczby najemców lokali aby opłacało się zaczynać inwestycję. A taka inwestycja musi zapewnić zysk, inaczej nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie marnował pieniędzy.

      Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/