piątek, 27 lutego 2015

Spotkanie z twóracmi albumu "Dawne Zawiercie"

Dziś w Księgarni Edukacyjnej w Zawierciu odbyło się spotkanie z twórcami albumu fotograficznego "Dawne Zawiercie".
Spotkanie zorganizowali sami autorzy, czyli przedstawiciele Centrum Rozwoju Lokalnego, oraz przedstawiciele zespołu redakcyjnego. Podczas spotkania zaprezentowano dokładnie cały album. Prowadzący odpowiedzieli również na pytania zgromadzonych. - Jest to pierwsza nasza publikacja, ale myślę, że nie ostatnia. Mamy wiele pomysłów, zgłaszają się do nas również sami mieszkańcy z pomysłami. - mówiła podczas zebrania Maria Krajewska, członkini zespołu redakcyjnego.

Album "Dawne Zawiercie" to zbiór ponad 400 niepublikowanych dotąd fotografii z różnych okresów rozwoju naszego miasta, zaczynając od końca XIX wieku, a kończąc na czasach PRL-u. Do jego powstania przyczynili się przede wszystkim mieszkańcy, którzy przekazali zdjęcia ze swoich zbiorów. Album można zakupić w cenie 70 złotych. Dotychczas sprzedano już około 300 egzemplarzy.

1 komentarz:

  1. Mam, kupiłem, polecam Wspaniała robota ,ciekaw jestem czy będzie drugie wydanie

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/