wtorek, 24 lutego 2015

Budowa pawilonów w centrum zbliża się do końca (zdjęcia)

Na ukończeniu są już prace związane z budową kompleksu pawilonów handlowo - usługowych przy ulicy Sikorskiego.
 
Postęp prac idzie w szybkim tempie. Choć planowany termin oddania pawilonów do użytku został wyznaczony na październik tego roku, możliwe, że prace zakończą się wcześniej. Obecnie budowane są parkingi z tyłu obiektu, wykańczane są też lokale użytkowe.
W internecie można znaleźć już oferty wynajmu lokali w pawilonach. Na przykład cena za wynajem lokalu za miesiąc w segmencie A (ten największy budynek, najbliżej dworca) wynosi 30 tysięcy złotych. Za wynajem lokalu w segmencie B trzeba zapłacić miesięcznie 5 tysięcy złotych.
Co może się znaleźć w pawilonach? Zapewne banki, zakłady fryzjerskie, kancelarie adwokacie i tym podobne. Wszystko będzie zależeć od tego, kto zdecyduje się na wynajem lokalu.fot. olx.pl 
fot. dom.gratka.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/