poniedziałek, 9 lutego 2015

100-lecie Zawiercia - cały czas trwa planowanie

2015 to rok 100-lecia naszego miasta. Władze miasta, wraz z przedstawicielami różnych środowisk z Zawiercia wciąż dopracowują program wydarzeń specjalnie na stulecie. To wszystko po to, byśmy to wydarzenie szczególnie zapamiętali. 
Wiosna, a szczególnie lato będzie prawdopodobnie zapełnione różnorodnymi wydarzeniami. Wiele się będzie z pewnością działo. Koncerty, festyny, widowiskowe wydarzenia sportowe i wiele innych. Właśnie nad tym, co dokładnie będzie zorganizowane, obraduje Komitet Organizacyjny 100-lecia. Dotychczas odbyło się już kilka posiedzeń Komitetu. Kolejne odbędzie się już niedługo, tym razem głównym tematem będzie między innymi wybór gwiazdy na tegoroczne Dni Zawiercia. Święto Miasta odbędzie się w dniach 1-5 lipca. Do 10 lutego, czyli do jutra, trwają jeszcze konsultacje społeczne z mieszkańcami w sprawie wyboru gwiazdy. Swoje propozycje można zgłaszać np. drogą mailową (biuro@zawiercie.eu) lub przez portal Facebook. Jednak pojawia się pewien mankament tych konsultacji. Wyniki z wspomnianego wyżej portalu społecznościowego mogą być nie do końca wiarygodne, ponieważ fan kluby niektórych artystów z całej Polski "zmawiają się" i zapełniają forum komentarzami - to tak zwane spamowanie. 

Mam jednak nadzieję, że odpowiednie osoby, które planują to wielkie wydarzenie, zorganizują to w dobry sposób, tak, aby wszyscy byli usatysfakcjonowani. Ci starsi i ci młodsi mieszkańcy Zawiercia. Wierzę, że takie będzie tegoroczne Święto Miasta - łączące pokolenia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/