niedziela, 25 stycznia 2015

Propagują weganizm - Zawierciańska Wegańska Kuchnia

Dziś w Pubie Chillout odbyła się "Zawierciańska Wegańska Kuchnia". Organizatorzy, czyli m.in Fundacja Viva! Zawiercie, chcieli w ten sposób przybliżyć mieszkańcom miasta weganizm. Podczas dzisiejszego spotkania w Chilloucie można było popróbować wegetariańskich i wegańskich dań, czyli nie zawierających mięsa ani produktów mięsopochodnych. Wydarzenie upłynęło w miłej atmosferze. Miłośnicy wegańskich dań mogli być zadowoleni - było to pierwsze takie spotkanie, ale, jak mówią organizatorzy, nie ostatnie.

2 komentarze:

  1. Zainteresowanym zamieszczę informację, gdzie można nabyć te pyszne sery roślinne, które są zacytuję "smaczniejsze od mlecznych" - a tutaj :) Sklep VegAnka w Katowicach przy Piastowskiej 1 (obok Altusa) https://www.facebook.com/sklepveganka?fref=ts

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy event. Dużo ludzi przyszło spróbować? :) Można gdzieś znaleźć menu? Może następnym razem się wybiorę... :)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/