niedziela, 18 stycznia 2015

Aluron Virtu Warta wygrywa na własnej hali!

Dziś odbył się mecz piłki siatkowej 18. kolejki I Krispol Ligi. Aluron Warta Virtu Zawiercie podjęła na własnej hali LKS Caro Rzeczycę. Spotkanie było transmitowane w TVP Regionalnej na terenie całego kraju.
Pierwszy set był bardzo wyrównany. Ostatecznie pierwszego seta wygrali zawiercianie 31:29. Potem było już tylko lepiej. Zawierciański siatkarze rozgromili drużynę z Rzeczycy 3:0! Cały mecz był pokazywany w TVP Regionalnej na terenie całej Polski, więc była to świetna okazja do pokazania naszego miasta w bardzo dobrym świetle! Zapis całego meczu można obejrzeć tutaj, natomiast powtórkę będzie można zobaczyć jeszcze na antenie TVP Sport w poniedziałek o godzinie 12:50.