niedziela, 18 stycznia 2015

Aluron Virtu Warta wygrywa na własnej hali!

Dziś odbył się mecz piłki siatkowej 18. kolejki I Krispol Ligi. Aluron Warta Virtu Zawiercie podjęła na własnej hali LKS Caro Rzeczycę. Spotkanie było transmitowane w TVP Regionalnej na terenie całego kraju.
Pierwszy set był bardzo wyrównany. Ostatecznie pierwszego seta wygrali zawiercianie 31:29. Potem było już tylko lepiej. Zawierciański siatkarze rozgromili drużynę z Rzeczycy 3:0! Cały mecz był pokazywany w TVP Regionalnej na terenie całej Polski, więc była to świetna okazja do pokazania naszego miasta w bardzo dobrym świetle! Zapis całego meczu można obejrzeć tutaj, natomiast powtórkę będzie można zobaczyć jeszcze na antenie TVP Sport w poniedziałek o godzinie 12:50.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/