wtorek, 23 grudnia 2014

W Zawierciu odbędzie się koncert finałowy WOŚP!

Wiele kontrowersji wywołała ostatnio informacja, którą przekazał szef zawierciańskiego sztabu WOŚP, Przemysław Pałucha, który to powiedział 10 grudnia, że w naszym mieście nie odbędzie się koncert finałowy. Dziś jednak wszystko się wyjaśniło. Sztab w Zawierciu doszedł do porozumienia z władzami miasta i w skutek tego odbędzie się koncert finałowy WOŚP, podczas którego wystąpi gwiazda wieczoru 11 stycznia - raper K2, znany przede wszystkim z kawałka "1 moment", który na serwisie You Tube ma już 20 milionów wyświetleń. To jednak nie koniec atrakcji na WOŚP.
Jak zdradzają przedstawiciele zawierciańskiego sztabu, w dniach od 2 do 11 stycznia odbędzie się szereg wydarzeń kulturalnych w zawierciańskich klubach i restauracjach. Będą to koncerty, występy lokalnych artystów, ale także wieczorki z karaoke i stand-up'em. O wszelkich szczegółach dotyczących Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zawierciu będę informował oczywiście na łamach portalu.1 komentarz:

  1. No nie wiem czy się wyrobią :) Maja na WOŚP maksymalny budżet 10tyś - czyli 10 razy mniej niż rok temu. Przemek się tym razem nie nachapie i nie popije za pieniądze obywateli - I bardzo dobrze!!!

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/