poniedziałek, 29 grudnia 2014

Możesz online zarezerwować bilet na film!

Miejski Ośrodek Kultury uruchomił ostatnio bardzo przydatną usługę dla mieszkańców Zawiercia - rezerwacja biletów online. Dzięki temu każdy może przez Internet wcześniej sobie zamówić bilet i mieć pewność, że nie zabraknie biletu na jego wybrany film.
Bilety zarezerwować można za pomocą strony internetowej www.zawiercie.biletpro24.pl/BiletPro24/login/auth. Tam należy założyć swoje konto. Na panelu widać seanse filmowe, które odbędą się w najbliższym czasie. Gdy klikniemy w tytuł filmu, wyświetlą nam się miejsca w sali kinowej do wyboru. Kiedy już wybierzemy nasze miejsca otrzymamy komunikat, iż bilet został zarezerwowany. Trzeba odebrać go najpóźniej 30 minut przed filmem.
- Mamy nadzieję, że usługa ta ułatwi korzystanie z wydarzeń organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury "Centrum". Zachęcamy do korzystania z Rezerwacji Biletów Online. - czytamy na stronie internetowej MOKu. 
To bardzo dobry krok. Z pewnością ułatwi to mieszkańcom kupno biletów na filmy. Pamiętajcie, że spis seansów jest dostępny na OtoZawiercie - w zakładce KinoManiak. Dział jest aktualizowany co miesiąc.


zobacz też regulamin rezerwacji biletów

2 komentarze:

  1. A stronka nie działa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie, podałem zły link. Oto poprawny: http://zawiercie.biletpro24.pl/BiletPro24/login/auth

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/