poniedziałek, 29 grudnia 2014

Możesz online zarezerwować bilet na film!

Miejski Ośrodek Kultury uruchomił ostatnio bardzo przydatną usługę dla mieszkańców Zawiercia - rezerwacja biletów online. Dzięki temu każdy może przez Internet wcześniej sobie zamówić bilet i mieć pewność, że nie zabraknie biletu na jego wybrany film.
Bilety zarezerwować można za pomocą strony internetowej www.zawiercie.biletpro24.pl/BiletPro24/login/auth. Tam należy założyć swoje konto. Na panelu widać seanse filmowe, które odbędą się w najbliższym czasie. Gdy klikniemy w tytuł filmu, wyświetlą nam się miejsca w sali kinowej do wyboru. Kiedy już wybierzemy nasze miejsca otrzymamy komunikat, iż bilet został zarezerwowany. Trzeba odebrać go najpóźniej 30 minut przed filmem.
- Mamy nadzieję, że usługa ta ułatwi korzystanie z wydarzeń organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury "Centrum". Zachęcamy do korzystania z Rezerwacji Biletów Online. - czytamy na stronie internetowej MOKu. 
To bardzo dobry krok. Z pewnością ułatwi to mieszkańcom kupno biletów na filmy. Pamiętajcie, że spis seansów jest dostępny na OtoZawiercie - w zakładce KinoManiak. Dział jest aktualizowany co miesiąc.


zobacz też regulamin rezerwacji biletów

3 komentarze:

  1. A stronka nie działa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie, podałem zły link. Oto poprawny: http://zawiercie.biletpro24.pl/BiletPro24/login/auth

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy można kupić na tej stronie bilety czy tylko zarezerwować? Rezerwacja jest tylko na jakies pół godziny, później jest anulowana..

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/