wtorek, 30 grudnia 2014

Minął rok 2014...

Minął rok 2014. Rok pełen emocji i ciekawych zdarzeń w naszym mieście. W tym roku sporo się wydarzyło. Nastąpiło wiele zmian w każdej dziedzinie. Zarówno na płaszczyźnie politycznej, gospodarczej i społecznej miasta. Nie obyło się bez skandali i afer, ale były też chwile, gdy wielu z nas było zadowolonych. Zorganizowano wiele ciekawych imprez, akcji społecznych i interesujących przedsięwzięć. Celowo nie wymieniam tutaj przykładów, ponieważ najlepiej, gdy każdy z nas oceni upływający rok i wszystko co się wydarzyło swoim okiem. Jedno jest pewne: to był bardzo ciekawy rok.
Niemal przez cały grudzień mogliście głosować na Najciekawsze Wydarzenie Roku 2014 w Zawierciu. Wybraliście:                             (powiększcie zdjęcie)

Według Was, najważniejszym wydarzeniem w 2014 było aresztowanie Ryszarda Macha. Na drugim miejscu znalazły się zamieszki po tragicznej śmierci 21 latka. Trzecim najciekawszym wydarzeniem został Awans Aluron Warta Virtu Zawiercie do I ligi.


Na 2015 składam Wam życzenia szczęśliwego i pogodnego nowego roku, który będzie upływał Wam w zdrowiu i radości. Dużo się uśmiechajcie i optymistycznie patrzcie na życie. Mam nadzieję, że w 2015 roku, kiedy to Zawiercie będzie świętowało 100 lat, wydarzy się wiele dobrego.

Jakub Kosoń,
redaktor OtoZawiercie.pl

1 komentarz:

  1. kupienie awansu (licencji) przez aluron trzecie? :D jaja :D takie sprawy nalezy cenzurowac, a nie byc z nich dumnym :P jakby awans wywalczyli na boisku to sam bym uznal to za najwazniejsze wydarzenie.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/