sobota, 6 grudnia 2014

Mikołajki w Zawierciu!

Dziś dzień Świętego Mikołaja. To wyjątkowy dzień obchodzony szczególnie przez dzieci, jednak często również i dorośli bawią się razem z najmłodszymi. Z okazji tego święta, dziś w Zawierciu odbyło się kilka ciekawych wydarzeń. Na ten przykład, po godzinie 9 rano odbył się specjalny bieg mikołajkowy. Zorganizowała go Grupa Jura'PL. Kilkunastu biegaczy w czapkach mikołajkowych pobiegło do Domu Dziecka wręczyć dzieciakom prezenty. Dziś również o 10 na hali OSiR I zorganizowano Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego dla Dzieci. Chętni mogli spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Ponadto, o 11 w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się mikołajkowe spotkanie zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Zawierciu. Dzieci, które przyszły do MOKu, wzięły udział w zajęciach plastycznych, a także obejrzały bajkę o tematyce świątecznej.
Przez cały dzień na ulicach Zawiercia można spotkać mikołajów, którzy rozdają cukierki lub drobne upominki. Oprócz tego, jeszcze dziś o 15:00 na muszli koncertowej też pojawi się mikołaj. Rozda dzieciom wcześniej przygotowane przez rodziców prezenty. Dla każdego przyszykowano również gorącą czekoladę z owocami.
Zobaczcie zdjęcia z dzisiaj!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/