środa, 10 grudnia 2014

Dzieciaki grały w tenisa

W dniu 06.12.2014 Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z UKS Jura Tenis Zawiercie zorganizował Mikołajkowy Turniej Tenisa dla Dzieci. W turnieju udział wzięło 32 adeptów tenisa ziemnego.
Dzieci zostały podzielone na dwie grupy - starszą i młodszą. W grupie młodszej zwycięsko ze wszystkich pojedynków wyszła Emilia Molenda, pokonując w finałowym pojedynku Filipa Zygmańskiego, na najniższym stopniu podium uplasował się Kuba Strzelecki.
W kategorii starszej w walce o 3 miejsce po zaciętym meczu Julia Gajek pokonała Zuzannę Męcik. Finał należał zdecydowanie do Igora Solnego, który pokonał równie utalentowaną koleżankę z klubu – Julię Molendę.
Zwieńczeniem całej imprezy było wejście na salę sportową prawdziwego mikołaja, co spowodowało dodatkową eksplozję energii i szeroki uśmiech wśród wszystkich dzieci. Organizatorzy wraz z mikołajem nagrodzili każde dziecko za włożony wysiłek medalem, dyplomem oraz paczką ze słodyczami. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/