sobota, 13 grudnia 2014

Co nowego: sklepy i punkty usługowe

"Co nowego" to nowy cykl artykułów na stronie, gdzie pokazuję, jakie nowe sklepy i punkty usługowe powstają w naszym mieście. Oto kolejna już część materiału:

W tym miejscu wkrótce powstanie dyskont "Czerwona Torebka". Nowy market będzie się mieścił w dotychczasowym miejscu "Delikatesów Centrum". (edytowano: kwiecień 2015 - Czerwona Torebka zbankrutowała, czekamy na informacje co dalej z obiektem)

Ostatnio na ulicy Piłsudskiego, naprzeciwko Lidla powstały nowe pawilony handlowe. Obecnie mieści się tu już Kwiaciarnia "Biała Dolina" i sklep z odzieżą dla kobiet. Wkrótce powstaną tu też kolejne sklepy.

18 grudnia odbędzie się wielkie otwarcie marketu "Media Expert". Będzie on mieścił się w miejscu "Avansu" obok "Biedronki" przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 20.

Przy ulicy 3 maja gruntownej przebudowie poddała się dotychczasowa kamieniczka. Od pewnego czasu znajduje się tu apteka "Superjednostka". Na górze mieści się kancelaria radcy prawnego i biuro rachunkowe.

Wkrótce rozpocznie działalność nowy sklep - "Fresh Market". Dotychczas był tu "Carrefour" Express. Na górze już niedługo również powstanie coś nowego.

Na skrzyżowaniu ulic Reymonta i Daszyńskiego wkrótce powstanie nowa piekarnia.

*

Chcąc wymieniać więcej, można dodać, że na Żabkach, na skrzyżowaniu Piłsudskiego, Moniuszki i Parkowej powstał nowy sklep z obuwiem, a na ul. Paderewskiego 25 w pasażu handlowym mieści się od kilku dni sklep firmowy "Gaik" z mięsem i wędlinami.

4 komentarze:

 1. Żabka będzie przy światłach na Obrońców Poczty Gdańskiej

  OdpowiedzUsuń
 2. Hurra kolejna apteka! Przecież w mieście jest ich tak niewiele....

  OdpowiedzUsuń
 3. To sa miejsca gdzie wydaje sie pieniadze, a gdzie powstaja punkty gdzie sie zarabia pieniadze ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba nie mamy szczęścia Czerwona Torebka padła i dyskont raczej nie powstanie : więcej informacji tutaj http://www.czerwonatorebka.pl/index.html/Komunikat_Zarz%C4%85du_Sp%C3%B3%C5%82ki/15,1059

  OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/