środa, 5 listopada 2014

Zbadaj sobie nerki w Zawierciu

Trwa rejestracja na badania krwi pod kątem nerek w Zawierciu. Każda osoba po 45 roku życia może się zbadać za darmo. 
Badania odbędą się 9 listopada w Centrum Dializ Fresenius w Zawierciu przy ul. Willowej 11.
- Ponieważ zainteresowanie akcją jest bardzo duże, zwiększyliśmy pulę miejsc. Dzięki temu mamy jeszcze sporo miejsc na badania. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 45 lat, do kontaktu: wystarczy zadzwonić na podane numery telefonów i zapisać się na krótkie badanie - przypomina Bernadeta Góra, pielęgniarka oddziałowa z Centrum Dializ Fresenius w Zawierciu. 
Darmowe badania to punkt kulminacyjny kampanii, która ma zwrócić uwagę na profilaktykę chorób nerek. 
By zarejestrować się należy zadzwonić pod numer 797 736 776 lub 797 736 767. Przy rejestracji, oprócz imienia i nazwiska, należy podać nr PESEL. 
 
Choroba nerek może dotknąć każdego, ale najbardziej zagrożeni są: cierpiący na cukrzycę, nadciśnienie, choroby układu krążenia (szczególnie po przebytych zawałach, udarach, z miażdżycą) oraz osoby mające w rodzinie chorych na nerki. To dobrze, że teraz w Zawierciu można się dokładnie zbadać.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/