środa, 12 listopada 2014

Zawierciańskie Klasyki Nocą - nowa inicjatywa w naszym mieście

W Zawierciu od października tego roku działa ciekawy projekt pn. "Zawierciańskie Klasyki Nocą". Projekt powstał z inicjatywy jednego mieszkańca, Krystiana Osysa.
"Zawierciańskie Klasyki Nocą" to inicjatywa spotkań miłośników zabytkowych pojazdów z okolicy Zawiercia. Dotychczas odbyły się już dwa spoty. Trzecie spotkanie odbędzie się już za kilka dni, 15 listopada w sobotę o godzinie 18:00 na parkingu przy Dworcu PKP.
- Pomysł narodził się gdy swym klasykiem zacząłem jeździć na takie spotkania w innych częściach Polski i pomyślałem sobie, że i w naszym mieście taka inicjatywa byłaby możliwa do zrealizowania. - mówi Krystian Osys, pomysłodawca. - Plany na przyszłość to przede wszystkim dotarcie do jak największej liczby osób posiadających klasyczne auto oraz chętnych na takie spotkania regularnie. Myślimy również nad logo czy o założeniu w przyszłości stowarzyszenia miłośników starych aut w Zawierciu. - dodaje Osys.
To naprawdę ciekawy pomysł na zrobienie czegoś fajnego w naszym mieście. Pozostaje tylko życzyć powodzenia w realizacji tego pomysłu.

fot. Krystian Osys

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/