wtorek, 18 listopada 2014

Nowa książka o Zawierciu!

Już wkrótce odbędzie się premiera nowej książki pod tytułem "Powrót do Zawiercia". Publikacja, której autorem jest Apolinary Kurowski, przedstawia powojenne życie mieszkańców Zawiercia.
"Książka 'Powrót do Zawiercia' to troszkę o historii miasta ale większość tekstu jest o tym, jak się żyło w pierwszej dekadzie lat po wojnie: - co się jadło, jak się bawiło, komuna na wesoło, kryminałki, dziwy na odpuście, pijawki sprzedawane na targu, rozróby na meczach, szkolne kawały, tragiczne świniobicie, co o nas pisano w starych gazetach, ciut erotyki, wielkanocne strzelanie itp. itd." - czytamy w zapowiedzi książki.

Książkę będzie można dostać w Księgarni Edukacyjnej w Zawierciu. Już teraz można zamówić książkę, by mieć pewność, że nie zabraknie jej dla nas. Można to zrobić osobiście w księgarni lub też przez facebook'owy profil. Nakład książki jest niski.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/