piątek, 3 października 2014

"Zmiana" - nowy film, zawierciańska produkcja

Już wkrótce zawiercianie będą mogli obejrzeć nowy film, który został wyprodukowany przez grupę młodych ludzi z Zawiercia. "Zmiana" ma mieć swoją premierę (być może nawet w kinie) już niebawem!
"Priorytety - każdy je ma. Pytanie, czy właściwie." - od takich słów rozpoczyna się zwiastun filmu. Film będzie krótkometrażowy. Wyreżyserował go Paweł Sadowski. Sam reżyser zdradza kilka szczegółów i zachęca do obejrzenia filmu, gdy tylko się ukaże.
- Etiuda "Zmiana" ma poruszać problem pracoholizmu i mylnych priorytetów. Chcemy pokazać dość powszechny problem w kontekście bardzo znaczącego zawodu, jakim jest lekarz, na którego ramionach spoczywa wielka odpowiedzialność. - mówi dla OtoZawiercie.pl Paweł Sadowski. - Pomysł, podobnie jak każda moje idea przyszedł nagle. Spontanicznie - czekałem cierpliwie na pociąg i obserwowałem zabieganych ludzi, którzy mnie otaczali. - dodaje.
Zdjęcie z planu filmowego
W produkcji wzięli udział mieszkańcy Zawiercia, a zdjęciami do filmu zajęło się studio VF Media. W głównych rolach: Anna Braun, Mikołaj Trynda, Patryk Molenda, Wojciech Skalski, Karol Leśniak i Filip Gębka.
- Naszym celem jest pokazanie problemu w przyziemny sposób. Nie chcemy bawić się sensacją, nie szukamy wielkiej kontrowersji. Film będzie miał lektora, którym będzie wewnętrzny głos bohatera. - podkreśla Paweł Sadowski.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/