poniedziałek, 20 października 2014

XXIX Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego w Zawierciu

W dniu 26.10.2014, tj. w niedzielę, w hali OSiR II przy ul. Blanowskiej 40, odbędzie się Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego. To już XXIX edycja tego wydarzenia. 
Gospodarzem imprezy będzie po raz kolejny Zawiercie. Turniej poprowadzą Ivona Pavlović oraz Sławomir Kurzak. Podobnie jak to było w poprzedniej edycji w godzinach południowych czyli o godz. 11:00 odbędzie się turniej dla par klasy "A" i "B", natomiast o godz. 17:30 rozpocznie się turniej, w którym udział wezmą pary mistrzowskie klasy "S". Bilety na klasę mistrzowską można zakupić w biurze i recepcji hotelu OSiR ul. Moniuszki 10 w cenie 40 złotych. Wstęp na klasy "A" i "B" jest bezpłatny. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu serdecznie zaprasza.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/