piątek, 10 października 2014

Szpital w Zawierciu przejdzie wielki remont

Szpital Powiatowy w Zawierciu czeka wielka metamorfoza. Już wkrótce ruszą pierwsze prace.
W ramach zadania pn. "Kompleksowa termomodernizacja budynków Szpitala Powiatowego w Zawierciu wraz z budową kolektorów słonecznych w celu poprawy efektywności energetycznej budynków oraz wzrostu produkcji pochodzącej ze źródeł odnawialnych" ocieplone zostaną ściany szpitala, wymienionych zostanie blisko tysiąc okien, modernizacja oświetlenia i remont klatek schodowych. Ponadto zamontowane zostaną kolektory słoneczne.
Inwestycja kosztować będzie ponad 14 milionów złotych, z czego ponad połowa to środki zewnętrzne z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. 

2 komentarze:

  1. Brawo, szpital tonie w długach. Brakuje sprzętu i kadry. Pogratulować. Dalej pierzcie pieniądze za cierpiących.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak ktoś się chce leczyć w chlewie to proszę bardzo, ale tu już dawno powinno się przeprowadzić remont bo szpital wyglądał jak pokomunistyczna kostnica.

      Usuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/