wtorek, 14 października 2014

Ruch sieciówek w Zawierciu

Ostatnio w Zawierciu pojawiają się nowe sklepy znanych w Polsce sieci sklepów. Jedne się pojawiają, drugie natomiast znikają. Zobaczmy, jak to dokładnie wygląda.
Carrefour - w zeszłe wakacje przy fontannie na placu Jana Pawła II powstał nowy mini market sieci Carrefour. Wielu mieszkańców mówiło wtedy, że w tym miejscu powinno powstać coś innego, na przykład kawiarnia. W ostatnich dniach natomiast zniknął szyld Carrefoura i tak to "sklep się zamknął". Nie wiadomo jeszcze co tu powstanie, wiadomo tyle, że coś będzie na pewno.
MyCenter - Od pewnego czasu w Zawierciu funkcjonował salon sieci Media Expert. Mieścił się on na ulicy Sikorskiego 6. Ostatnio jednak zamiast Media Expert w tym miejscu powstało MyCenter - sieć małych sklepów RTV AGD.
Czerwona Torebka - Spółka Czerwona Torebka jest zainteresowana otwarciem Dyskontu w Zawierciu przy ul. Piłsudskiego 19. Otwarcie sklepu zaplanowano do końca roku. - tak powiedział Maciej Bartosik, PR Manager w firmie Czerwona Torebka. Market będzie się mieścił w miejscu obecnego sklepu "Delikatesy Centrum".
Żabka - W Zawierciu powstał ostatnio kolejny już sklep popularnej sieci Żabka. Znajduje się on w nowym budynku przy ulicy Wyszyńskiego.

Podsumowując - w naszym mieście pojawia się coraz więcej znanych sieciówek. Jedne się zamieniają, drugie zostają. Dodajmy, że w tym roku do Zawiercia wkroczyło też Netto i Spar. Według nieoficjalnych informacji w Zawierciu ma powstać również salon Media Expert. Dla mieszkańców to przede wszystkim większy wybór. Ale co o tym jeszcze myślicie? Podzielcie się opiniami w komentarzach.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/