niedziela, 12 października 2014

Nasze kino jest fajne!

W naszym mieście wiele osób mówi, że w Zawierciu potrzebne jest kino z prawdziwego zdarzenia, na przykład Helios lub Cinema City. Niestety większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że naprawdę fajne kino mamy na miejscu, w MOKu.
Kino w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu od 2011 należy do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. Filmy
w kinie wyświetlane są cyfrowo oraz w systemie dźwiękowym Dolby Digital Surround EX™. Projekcje są w 2D i 3D. A jaki jest repertuar kina? Naprawdę ciekawy. Często można obejrzeć film premierowy. Na ten przykład, od 10 października, czyli w dzień premiery, wyświetlany jest film "Bogowie". Szczególnie w sezonie jesienno - zimowym planuje się wyświetlanie większej ilości nowych filmów.
Jakie są natomiast ceny biletów do kina? Np. za bilet na wyżej wspomniany film zapłacimy tylko 12 do 14 zł. Czemu więc słyszy się tyle opinii, że potrzeba nam kina takiego jak Cinema City czy Helios? Do większości mieszkańców nie docierają informacje o nowych filmach. Mieszkańcy w ten sposób nie wiedzą, że nasze kino jest przyjemne i fajne. Więc tutaj jest pole do popisu dla MOKu. Informacje o filmach powinny docierać w większej ilości niż dotychczas. Proponuję także, by MOK sam przekonał mieszkańców do swojego kina, bo ja tylko wyraziłem swoje zdanie.
A Wy? Chodzicie to kina w MOKu? A jeśli nie chodzicie, to czemu?

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Totalna lipa. Rezerwacje mialy byc "zwalniane" pół godziny przed seansem, ale Pani z kasy nie robi sobie nic z regulaminu i z informacji widniejacej nad kasa. Wyjaśnia, ze boi sie awantury od klientów ;) Do Heliosa czy Multikina brakuje jakies 50% kultury i 75% organizacji :)

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/