piątek, 3 października 2014

Mali Mistrzowie Recyklingu w Zawierciu - zagłosuj

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu bierze udział w konkursie o dotację na wybrany projekt zorganizowanym przez Fundację Aviva. Każdy może wesprzeć zawierciańską bibliotekę.
W najbliższym czasie biblioteka będzie realizować cykl spotkań „Mali mistrzowie recyklingu w bibliotece”. Spotkania będą przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Odbywać się będą różne zajęcia plastyczne. Ponadto podczas tych spotkań oprócz kreatywnych zajęć dzieci zapoznają się z zasadami recyklingu odpadów, segregacji śmieci. Biblioteka podkreśla, że jest to bardzo ważne w ich późniejszym dorosłym życiu. 
MiPBP stara się o dotację na realizację cyklu tych spotkań. Każdy może wesprzeć bibliotekę za pomocą kilku kliknięć. Wystarczy wpisać swój e-mail, a następnie potwierdzić głos w mailu zwrotnym.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/