środa, 1 października 2014

07 Zgłosi się do Zawiercia!

Do Zawiercia przyjedzie Bronisław Cieślak - główny bohater kultowego serialu "07 zgłoś się". Mieszakńcy Zawiercia będą mieli okazję spotkać się ze znanym aktorem już w przyszłym tygodniu.
Spotkanie organizuje Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu. Podczas spotkania aktor opowie o pracy na planie a także o wielu innych ciekawych rzeczach związanych z serialem. Będzie można zadać również pytania. Ponadto na spotkanie zaproszono też autora książki "07 zgłasza się" Piotra K. Piotrowskiego, który również opowie wiele o serialu i o swojej książce.
Spotkanie odbędzie się 6 października w poniedziałek w Klubie Novum w Pałacyku S. Szymańskiego. Rozpocznie się o godzinie 17:00. Zapraszamy w imieniu organizatorów.


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/