środa, 17 września 2014

Wielki remont w Zawierciu trwa

Trwa wielki remont drogowy w naszym mieście. Realizowane jest właśnie zadanie pn. "Przebudowa ciągu komunikacyjnego drogi powiatowej nr 1703 S z poprawą dostępności do Szpitala Powiatowego w Zawierciu i drogi krajowej DK-78". 
W ramach tego przedsięwzięcia gruntowny remont przechodzą ulice Brata Alberta, Towarowa, Miodowa, Rzemieślnicza i Górnośląska. Obecnie położono już nową nawierzchnię na części ul. Brata Alberta. Natomiast na Towarowej i Miodowej właśnie budowane są nowe chodniki i miejsca parkingowe. Nawierzchnie zostaną wymienione również na ulicach Górnośląskiej i Towarowej.
Dzięki temu poprawi się komfort podróżowania po wyżej wymienionych ulicach. O potrzebie tego remontu nikogo nie trzeba było bowiem przekonywać. Zakończenie prac przewidziano na 15 października br.

1 komentarz:

  1. WNIOSKUJCIE O POSTAWIENIE PRZYSTANKU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ NA ul.TOWAROWEJ DLA LINI 1., 2 i 0
    a także dla lini 0 na rógu/TOWAROWA/GÓRNOŚLĄSKA przy zejsciu do przejscia podziemnego i róg GÓRNOŚLĄSKA/WOJSKA POLSKIEGO czyli skrz.naprzeciw TESCO

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/