niedziela, 7 września 2014

Wielka piana w fontannie na Żabkach (zdjęcia)

Przechodnie którzy byli dziś rano w pobliżu ronda na Żabkach mogli zobaczyć coś dziwnego... W fontannie pojawiła się wielka piana! 
Straż Miejska otrzymała rano zgłoszenie, że z fontanny przy ulicy Leśnej wypływa piana. Informację przekazano do Zakładu Gospodarki Komunalnej. Po godzinie 10 pojawili się tam już pracownicy ZGKu, którzy zaraz zlikwidowali problem.

Co było jego przyczyną? Najprawdopodobniej pewien żartowniś wlał do wody środek czyszczący, który spowodował pienienie. Nie ustalono jeszcze, kto za tym stoi, sprawdzany będzie monitoring. Podobne przypadki zdarzały się już w innych miastach Polski, żart ten staje się coraz bardziej popularny.


1 komentarz:

  1. A podobno miasto jest monitorowane, tylko gdzie. Tam gdzie nie potrzeba.

    OdpowiedzUsuń

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/