środa, 10 września 2014

Tomasz Terlikowski odwiedzi Zawiercie

15 września, w poniedziałek, odwiedzi Zawiercie znany publicysta i dziennikarz – Tomasz Terlikowski. Spotkanie odbędzie się o godz. 15:00 w sali 203 Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu. 
Tomasz Terlikowski to urodzony we wrześniu 1974 dziennikarz, doktor filozofii, publicysta i wykładowca. Pracował w redakcji Newsweeka, Wprost, Rzeczpospolitej, a także współpracował z TVP i Religia.tv. Od maja 2010 pełni funkcję redaktora naczelnego portalu fronda.pl oraz współpracuje z kwartalnikiem Fronda. Częsty gość popularnych programów publicystycznych oraz rozgłośni radiowych. 
Spotkanie z Tomaszem Terlikowskim jest częścią projektu „Młodzieżowa Akademia Obywatelska”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Projekt jest realizowany przez Centrum Inicjatyw Lokalnych. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/