środa, 10 września 2014

Puchar Polski: Warta przegrywa z Przemszą

Puchar Polski trwa. Warta Zawiercie występuje w rozgrywkach na szczeblu podokręgu Sosnowiec. Dziś na Stadionie Tysiąclecia Państwa Polskiego rozegrała mecz z Przemszą Siewierz. Niestety, zawiercianie przegrali 0-5.. Mecz można było potraktować jako sprawdzian przed meczem z Siewierzem w rozgrywkach ligowych, który odbędzie się już 11 października. Warta musi się zmobilizować przed spotkaniem z najgroźniejszym rywalem (Przemsza jest na czołowym miejscu w lidze).
Co do rozgrywek ligowych, to zawierciańska drużyna w ten weekend będzie grała z Odrą Miasteczko Śląskie, a w następnym tygodniu na stadionie miejskim w Zawierciu z Orzełem Brzeziny z Piekar Śląskich.
2 komentarze:

Redaktor Portalu OtoZawiercie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy sprzecznych z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zabronione jest umieszczanie treści wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz propagujących przemoc.


reklama
http://picasion.com/